Periyodik Raporlar

ASP Rapor ile tesisinize ait verilerin dilediğiniz periyotlarla e-posta aracılığı ile size gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Günlük, haftalık ya da aylık periyotlarda dilediğiniz şekilde özelleştirebileceğiniz raporlar, dilediğiniz kişilere excel formatında iletilir.

ASP Rapor Anlık Ve Ortalama Olarak Sizin Seçtiğiniz Periyotlarla Oluşturduğu Raporlara İstediğiniz Yerden Ulaşabilirsiniz.

Bu raporlar sayesinde üretime ilişkin veriler daha önceki verilerle karşılaştırılabilir. Ya da benzer üniteleri birbirleri ile karşılaştırılabilir. ASP Rapor, saha-da toplanan gerçek verilerle, setup zamanı, üretim zamanı, bakım ve duruş gibi konularda gerçek verileri dikkatinize sunarak doğru kararları almanıza yardım eder.

ASP Rapor ile üretim durumu intranet ve web üzerinden takip edilebilir. Böylece, arızalı ürün bilgisine ve rapor verilerine hızlı erişme sonucunda performans değerlendirme, analiz ve raporlara bakarak hızlı ve sağlıklı karar vermeniz mümkün olacaktır. Yönlendirmede birinci adım hedef gösterme, diğeri motivasyon sağlamadır.

Bazı ekipmanlar, kendi verimliliklerinin altında çalışıyor olabilir. Etkin rapor-lama sayesinde, problemlerinizin farkına varmaya başladığınızda verimlilik arttırılabilir. ASP Rapor üretim  performansına nelerin etki ettiğini çabucak görmenizi, hataların fark edilmesini hızlandırır, yatırımınız korur.

Üretim esnasında oluşabilecek hataları, ilgili tüm yöneticilerle online olarak paylaşarak, soruna anında çözüm üretmek; çalışanların sürece aktif katılımını teşvik edecektir.

 

234