Özelleştirilebilir Paneller

ASP Rapor tümüyle ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş gösterge panelleri ile, sizin için en kritik verileri en doğru şekilde izlemenizi sağlar. İster ünitelerinize, ister amaçlarına yönelik kritik göstergeleri size özel gösterge panellerinizden izleyebilirsiniz.

Kolay, Basit, Anlaşılır !!!

ASP Rapor sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda özelleştirilebilir bir ara yüze sahiptir. Sizin için önemli olan verileri ana sayfanızda istediğiniz gibi görebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz grafiklerle istediğiniz değerleri birbiri ile kıyaslayabilir grafik oluşturabilir ve geçmişi ile karşılaştırabilirsiniz.

Burada ASP rapor esnek ve kolay ara yüzü ile sizin ihtiyaçlarınıza cevap vermek için tasarlandı ve tamamen yerli ARGE'miz ile üretilmiştir. 

 

10

Bir Sefer Kurun Her An Kullanın

ASP raporu bir kere kurduktan sonra sizin istediğiniz periyotlarla her ay her hafta her gün hatta her saat olmak üzere işletmenizin tüm verilerini doğru ve güvenilir olarak raporlama şansını elde edeceksiniz. ASP Rapor raporlanan verilerin grafiklerini ve rapor şekillerini istediğiniz gibi seçmekte özgür ve esnek bir platformdur. Sizin istediğiniz formatlar da ve hiç yorulmadan şirketinizin gidişatını an be an takip edebilirsiniz.